Váš spolehlivý dodavatel již 30 let
+420 312 248 042
TUV MOS KLADNO, spol. s.r.o.

Volná místa

Přijmeme manipulačního dělníka a obsluhu na VZV na HPP:

  • Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
  • Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, zaškolení na stroji

Přijmeme obsluhu tryskacího boxu na HPP:

  • Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, práce na zajímavých projektech, zaškolení na stroji

Přijmeme obsluhu pálicího stroje na HPP:

Přijmeme řidiče skupiny B, B+C na HPP:

Přijmeme zámečníka na HPP:

  • Náplň práce: skládání ocelových konstrukcí podle výkresové dokumentace, příprava materiálu atd.

Přijmeme lakýrníka OK na HPP:

  • Náplň práce: lakování ocelových konstrukcí dle požadavku zákazníka, obsluha a údržba nízkotlaké a vysokotlaké pistole
  • Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, praxi v oboru, profesionální přístup

Přijmeme svářeče – metoda 135 (popř. 111) na HPP:

  • Náplň práce: svařování ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace

Informace na tel. čísle: 734 157 943

Návštěvnost stránek

100468